Katarzyna Kaczmarek

Katarzyna Kaczmarek SN Studio

Cześć!

Na imię mam Kasia i swoją przygodę w branży beauty zaczęłam 21 lat temu. Aktualnie jestem szkoleniowcem stylizacji paznokci, rzęs i brwi. Prowadzę szkolenia biznesowe i menagerskie dla właścicieli i managerów salonów

Na początku wykonywałam stylizacje amatorsko, jednak z czasem zdecydowałam się na pierwsze szkolenie. Oczywiście nie skończyło się na jednym i moim największym marzeniem było przejście na zawodowstwo. Poświęciłam się w pełni, aby osiągnąć to, czego pragnę. Długoletnie doświadczenie oraz szereg szkoleń sprawiły, że otrzymałam tytuł Instruktorki Indigo oraz otworzyłam własne Centrum Szkoleniowe. 

Od zawsze technika była najbliższa mojemu sercu, dlatego też z roku na rok dążyłam do pogłębiania swojego zamiłowania. Początkowo startowałam jako uczestnik w mistrzostwach międzynarodowych, a od 2019 realizuję się też w roli sędziego.

Centrum Szkoleniowe SN Studio w Poznaniu i Kaliszu słynie z tego, że zawsze się u nas coś dzieje. Jesteśmy na czasie i podążamy za trendami. Dzięki temu przeszkoliliśmy już wiele tysięcy osób. Każdego dnia odbywają się u nas szkolenia i warsztaty. Regularnie też wystawiamy się na targach i bierzemy udział w znaczących branżowych imprezach. 

Jako ekspert uczestniczę też w tworzeniu nowych programów szkoleniowych, w  tym swoich autorskich, obsłudze pokazów mody. Prowadzę seminaria i szkolenia zagraniczne, nagrywam blogi, podcasty, piszę artykuły do prasy branżowej.  Praca jako Instruktor i Sędzia daje mi wiele radości i satysfakcji.

Nieziemska cierpliwość i prowadzenie szkoleń w sposób, który zrozumie każda z nas” – tak mówią o mnie moje Kursantki. Staram się,  aby kursantki wychodziły z mojego Centrum spełnione edukacyjnie. Sama uważam, że cierpliwość to moja mocna strona jako Szkoleniowca. Z pewnością pomaga mi w tym moje wykształcenie pedagogiczne. Czuję się znakomicie w tej roli i jestem dumna z tego, kiedy widzę, jak inni pracują, szkolą i rozwijają się, jest to dla mnie ogromną inspiracją.

Katarzyna Kaczmarek SN Studio

Osiągnięcia:

Moje wybrane prace:

Moje publikacje: