O nas? A może jednak o Tobie?

Bo w naszych szkoleniach to właśnie Ty jesteś najważniejsza.

Prowadzisz swój salon od kilku lat, a Twoje prace wciąż nie wyglądają tak, jakbyś chciała?

 

A może postanowiłaś rzucić nudną pracę i zająć się stylizacją paznokci lub brwi? Interesuje Cię przedłużanie rzęs czy pedicure?

W każdym z tych przypadków znajdziesz u nas swoje miejsce. Wprowadzimy Cię w świat stylizacji paznokci, brwi i rzęs niezależnie od punktu, w którym się teraz znajdujesz.

 

Nasze kursantki zdobywają u nas praktykę i wiedzę. Rozwijają skrzydła i … swój biznes.

Zapewniamy:

Szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, przedłużania rzęs, stylizacji brwi, pedicure - na różnym poziomie - od podstaw do zaawansowanych doszkoleń i warsztatów

Pracę na najlepszych markach: Indigo Nails, Swarovski, Posh Lashes

Szkolenia kosmetyczne oraz biznesowe z zakresu prowadzenia własnego gabinetu

Małe grupy szkoleniowe i szkolenia indywidualne

Różne formy dofinansowania

Najwyższy poziom i super atmosferę

Nie pozostawiamy żadnych pytań bez odpowiedzi

Jeśli zależy Ci, by podnieść swoje kwalifikacje pod okiem utytułowanych instruktorek, w bezstresowej atmosferze, nie zastanawiaj się dłużej.

Zobacz wrażenia naszych kursantek po udziale w szkoleniach:

 • Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej w SN Studio, bo wiem, że sukces mojego salonu zawdzięczam właśnie szkoleniom w tym miejscu. Dziś mój kalendarz pęka w szwach, telefon wciąż dzwoni, klientki wychodzą z uśmiechem na twarzy, a ja mam poczucie, że to co robię - robię dobrze.
  Anita J. O.
 • Najbardziej podobało mi się szkolenie podstawowe z metody żelowej, ponieważ są na nim bardzo szczegółowo omawiane wszystkie zasady, a każdy najmniejszy błąd i nasz zły nawyk jest skutecznie eliminowany.
  regelka
 • Jestem zapisana na kolejne szkolenia, których nie mogę się doczekać ja, jak i moje klientki, bo wiedzą, że przyjadę na pewno z ogromem wiedzy i nowości. Jak się szkolić to u najlepszych.
  M. K.
 • Dzięki wam wiem, że stylizacja paznokci to to, co chcę w życiu robić i bardzo się cieszę, że trafiłam do SN Studio. A dodatkowo praca na produktach Indigo to sama przyjemność. Już planuję kolejne szkolenia.
  Weronika S.